Wojciech Sumliński – Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera

Cena: 37zł

Autor: Wojciech Sumliński

Kolejna książka Wojciecha Sumlińskiego, który ma na swoim koncie już kilka pozycji odkrywających starannie ukrywane sekrety salonów, najważniejszych polityków i służb. Tym razem autor zajmuje się niejasnymi okolicznościami samobójczej śmierci lidera Samoobrony – Andrzeja Leppera.

„Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera. Kto naprawdę go zabił” to książka, która przybliża historię życia lidera wspomnianego już ugrupowania politycznego. Sumliński wykonał mrówczą pracę docierając do dokumentów i relacji najróżniejszych osób, by zbadać niewyjaśnione dotąd okoliczności śmieci Leppera. To zapis faktów tak nieprawdopodobnych, że mogłoby wydawać się fikcją – niebezpieczne związki z najważniejszymi politykami i służbami specjalnymi z Polski, Rosji i Ukrainy, polityczne porachunki i gry na najwyższym szczeblu. Książka Sumlińskiego powstała, by wyjawić prawdę, której już wielu do tej pory próbowało się domyślać, ale nikt nie miał odwagi, by ją odkryć.

Wojciech Sumliński to polski dziennikarz i publicysta urodzony w Warszawie w 1969 roku. Absolwent psychologii na Akademii Teologii Katolickiej, związany wcześniej z „Życiem”, „Gazetą Polską” i „Wprost”. Autor cyklicznego programu „Oblicza prawdy” o działaniach SB, reportaży telewizyjnych i wielu książek politycznych.
WFF