Body dziecięce z krótkim rękawkiem

Cena: 40zł

DANE TECHNICZNE

Śpioszki (body) dla niemowląt uszyte są z miękkiej i wytrzymałej bawełny. Dobrze dopasowany i praktyczny krój, bezniklowe zapięcia w kroku oraz szerokie nieuciskające ściągacze zapewniają Państwa dzieciom duży komfort i wygodę. W celu nie podrażniania skóry dzieci zrezygnowaliśmy z doszywanych szorstkich metek.

Produkt wykonany w Polsce!

tło orzeł bluza copy

1. Body dziecięce z krótkim rękawkiem „Kocham Polskę”
Specyficzną cechą Narodu Polskiego i Polaków jest ogromny patriotyzm. Każdy Polak kocha z całego serca swoją ojczyznę i jest gotów dla niej dla najwyższych poświęceń. Historia pokazuje setki przykładów bezgranicznej miłości do Ojczyzny a współcześnie nadal może spotkać się z takimi przykładami. W 2015 roku wzór ten znalazł się na plakatach akcji Kampanii Społecznej „Kocham Polskę”, i był rozdawany na ulicach miast w dniu św. Walentego.
Dostępne rozmiary: 74cm, 86cm, 92cm

tło orzeł bluza copy

2. Body dziecięce z Krótkim rękawkiem „Orzełek”
Orzeł od ponad tysiąca lat jest symbolem Polski i Polaków. Już legendarny Lech obrał dumnego, białego orła za symbol swojego państwa. Przez setki lat często trudnej historii towarzyszył nam jako symbol naszej narodowej jedności oraz dumy z bycia Polakami. Na ilustracji przedstawiony jako przyjazny ale równie dumny co Godło, ze złotą korona oraz barwami narodowymi w szponach. Mamy nadzieję, ze wzbudzi sympatie naszych pociech, a jak wiadomo „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…”.
Dostępne rozmiary: 74cm, 86cm, 92cm

tło orzeł bluza copy

3. Body dziecięce z długim rękawkiem „Godło Orzeł”
Godło to jeden z symboli państwa. Godłem Państwa Polskiego od jego początków był piastowski Orzeł. W różnych formach Godło z Orłem przetrwało do naszych czasów i nadal jest symbolem Polski i Polaków. Na gadżetach prezentujemy autorski wizerunek orła uwzględniającą symbolikę heraldyczną.
Dostępne rozmiary: 74cm; 86cm; 92cm

tło orzeł bluza copy

4. Body dziecięce z krótkim rękawkiem „Warszawa”
Polskie auto produkowane przez FSO kojarzone ze Stolicą, czyli Warszawa!
Dostępne rozmiary: 74cm, 86cm, 92cm
tło orzeł bluza copy