Auto naklejki patriotyczne

Cena: 10zł
Naklejki drukowane są na bardzo dobrej jakości papierze ORACLE przy użyciu atramentów solwentowych SunChemical. Na naklejki naniesiony jest laminat UV, powodujący odporność na działania zewnętrznych warunków atmosferycznych, mycie detergentami oraz blakniecie. Laminat zabezpiecza również przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak przetarcia czy zadrapania.

Naklejki świetnie sprawują się na karoserii samochodów, motocykli, ale również innych powierzchniach takich jak obudowy komputerów, szyby itp.

Wycinana po obrysie
Folia biała
Produkt w wykonany w Polsce!
tło orzeł bluza copy
tło orzeł bluza copy
Produkt w wykonany w Polsce!

1. tło orzeł bluza copy Naklejka „Polska Walcząca moro” – chwilowo brak

Naklejka z serii „Moro” przedstawiająca symbol Polski Walczącej z nałożonym kamuflażem
Wymiary: 15 cm x 16 cm
2. tło orzeł bluza copy Naklejka „Szachownica”

Biało-czerwona szachownica lotnicza jest symbolem Polskich Sił Powietrznych. Po raz pierwszy namalował je na swoim samolocie porucznik pilot Stefan Steca. Zaraz po odzyskaniu przez Polskę niepodległości szachownica stała się znakiem rozpoznawczym polskich statków powietrznych używanym przez lotnictwo po dziś dzień.
Wymiary: duża 12 cm x 12 cm; mała 5cm x 5cm
3. tło orzeł bluza copy Naklejka „Śmierć Wrogom Ojczyzny” – chwilowo brak

Naszywki z tym hasłem na swoich mundurach nosili Żołnierze Roja – Mieczysława Dziemieszkiewicza oraz 3. Wileńskiej Brygady NZW dowodzonej przez „Burego” (wcześniejsza nazwa 3 Wileńska Brygada AK) wraz z symbolem czaszki i skrótem ŚWO.
Wymiary: 15 cm x 16 cm
4. tło orzeł bluza copy Naklejka „Związek Jaszczurczy Moro”

Naklejka z serii „Moro” przedstawiająca symbol Związku Jaszczurczego z nałożonym kamuflażem
Wymiary: 15 cm x 16 cm
5. tło orzeł bluza copy Naklejka czarna „Związek Jaszczurczy” – chwilowo brak

„Związek Jaszczurczy” Organizacja Wojskowa Związek Jaszczurczy to polska konspiracyjna organizacja wojskowa obozu narodowego funkcjonująca w latach 1939-1942 roku. Organizacja prowadziła walkę z okupantem niemieckim i dbała o zachowanie polskiej tożsamości narodowej pod okupacją. Po 1942 roku stała się częścią Narodowych Sił Zbrojnych.
Wymiary: 14,5 cm x 12 cm
6. tło orzeł bluza copy Naklejka biała „Związek Jaszczurczy” – chwilowo brak

7. tło orzeł bluza copy Naklejka „Kocham Polskę” – chwilowo brak
Specyficzną cechą Narodu Polskiego i Polaków jest ogromny patriotyzm. Każdy Polak kocha z całego serca swoją ojczyznę i jest gotów dla niej dla najwyższych poświęceń. Historia pokazuje setki przykładów bezgranicznej miłości do Ojczyzny a współcześnie nadal może spotkać się z takimi przykładami.
W 2015 roku wzór ten znalazł się na plakatach akcji Kampanii Społecznej „Kocham Polskę”, i był rozdawany na ulicach miast w dniu św. Walentego.
Wymiary: 14,5 cm x 14 cm

8. tło orzeł bluza copy Naklejka „Dywizjon 303”

Dywizjon 303 to najsławniejszy polski dywizjon myśliwski II wojny światowej. W czasie swojego debiutu bojowego w Bitwie o Anglię strącili 126 samolotów nieprzyjaciela co czyni go najskuteczniejszym alianckim dywizjonem myśliwskim. To dzięki ofiarności polskich pilotów Bitwa o Anglię została zwyciężona przez aliantów co po części odmieniło losy II wojny światowej.
Wymiary: 14,5 cm x 12 cm

9. tło orzeł bluza copy Naklejka „Bóg Honor Ojczyzna” – chwilowo brak

„Walczyliśmy o Orła, teraz – o koronę dla Niego, hasłem naszym Bóg, Ojczyzna, Honor” to słowa Józefa Kurasia Ognia, które zainspirowały nas do stworzenia tego projektu oraz widnieją na zaprojektowanym przez nas wzorze. Dewiza towarzysząca żołnierzom oraz środowiskom patriotycznym. Stanowi idealistyczne ujęcie wierności Ojczyźnie. Od roku 1993 oficjalnie stała się dewiza Wojska Polskiego i jest wpisana do Konstytucji. Wyszywana jest na sztandarach oraz grawerowana na pomnikach bohaterów narodowych, obecnie w serach wielu młodych patriotów.
Wymiary: 15 cm x 16 cm