Koszulka Warszawa Przedwojenna – PAŁAC SASKI ’30

PRZECENA! teraz: 30zł   wcześniej: 60zł

Dostępne rozmiary: S

Koszulka PATORIOTS z serii Warszawa Przedwojenna! Na zdjęciu widok na Pałac Saski, rok 1930. Pałac Saski od roku 1838 był jednym z symboli Warszawy, po upadku Powstania Warszawskiego w grudniu 1944 gmach został wysadzony w powietrze przez hitlerowców.

Koszulka szyta w Polsce, grafika z przodu wykonaną trwałą metodą sitodruku. Produkt sygnowany żakardową metką PATORIOTS.

Warszawa Przedwojenna – Pałac Saski 1930r. 

WFF

WFF2

WFF2

rozmiarówka new pato

„W dniu 25 października 2011 roku Wydział Rejestrowy Sądu Okręgowego w Warszawie zarejestrował krzyż celtycki jako symbol partyjny Narodowego Odrodzenia Polski. W kwietniu 2012 roku decyzja wpisania do ewidencji kolejnych symboli Narodowego Odrodzenia Polski została cofnięta po apelacji przez wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie. Sąd uzasadnił takie postanowienie faktem, że NOP ma już zarejestrowane szereg symboli (m.in. falangę), a dodanie kolejnych do tego pocztu mogłoby utrudnić ustawowy wymóg rozpoznawalności partii. Wobec powyższego dodatkowe symbole Narodowego Odrodzenia Polski (w tym krzyż celtycki) są nadal legalne, jednak ich dopisanie do symboli partyjnych jest nie możliwe z powodu posiadania ich zbyt dużej liczby.”

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_celtycki